Ex - RBD
Trenutno nisi registrovan/a ili ulogovan/a
Ex - RBD
Trenutno nisi registrovan/a ili ulogovan/a
Ex - RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na RBD world Serbia forum
 
PortalPortal  PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  Kontakt  

 

 Annie gowori o raspadu!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AD.M-I-h@jlo
Primero Ano
Primero Ano
AD.M-I-h@jlo


Broj poruka : 808
Godina : 28
Lokacija : U fotelji ! ! ! Zalepio sam se za nju !!!
Job/hobbies : MuZiKa
Koliko voliš RBD ? ? ? : Opsednut sam njima!!!
Tvoje prawo ime : Mihajlo
Omiljeni film ? ? ? : Back To The Future 1,2,3
Omiljeni clan RBD-a. : -S-V-I-
Datum upisa : 27.01.2008

Annie gowori o raspadu! Empty
PočaljiNaslov: Annie gowori o raspadu!   Annie gowori o raspadu! EmptyPon Sep 15, 2008 4:09 pm

Ewo sta je Anahi rekla:

Grupa se raspada i to je tako odluceno, nasa misljenja necemo menjati o swemu tome. Swi u grupi znamo da imamo mnogo fanowa i da swi zele da mi ostanemo zajedno, ali mi to ne mozemo. pedro je odlucio drugu grupu da osnuje i to ce biti tako. Swe fanowe RBD-a pozdrawljamo i ljubimo ih iz sweg srca i znam da i oni nas. Zadnji koncert nam je bio prelep i to u Srbiji. Swi mi u bendu i ponowo woleli da dodjemo a i nadamo se da cemo doci. Meni je jako zao sto se rastajemo, ali moramo. Najwise mi je zao zbog nasig fanowa, jer ce sad woleti i bice im u srcu ono sto wise ne postoji a to je nasa grupa. Swi znamo kako se nasi fanowi osecaju. Predali smo im nase srce i nas glas da uziwaju u nasem pewanju itd. Nadamo se da ce se RBD ponowo spojiti i da cemo biti kao sto smo bili, ali o tome swe odlucuje Pedro. Swe was wolimo swim srcem i zelimo da nas i wi jos wolite i sad posle raspada grupe. Jer mi nismo kriwi sto se grupa raspada. Sad cemo swi iz grupe graditi nasu solo karijeru. Mi was puno pozdrawljamo i zelimo da i wi dostignete karijeru kao i mi da widite kako je to osetiti tu swu ljubaw fanowa i swe to.
Poljubac za swe fanowe i cuwajte se mnogo toga u ziwotu.
Wasa Anahi i grupa RBD!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdworldserbia.serbianforum.info
Roberta Maja
Admin
Admin
Roberta Maja


Broj poruka : 527
Godina : 27
Lokacija : U shoppingu sa Dulce .....
Job/hobbies : plivanje,odbojka,box....
Koliko voliš RBD ? ? ? : NAJVISE NA SVETU
Tvoje prawo ime : Maja
Omiljeni film ? ? ? : Sam u kuci swi delovi,HSM,Camp Rock
Omiljeni clan RBD-a. : Dulce Maria
Datum upisa : 19.04.2008

Annie gowori o raspadu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Annie gowori o raspadu!   Annie gowori o raspadu! EmptyPon Jan 12, 2009 5:12 pm

ok LOCK
Nazad na vrh Ići dole
 
Annie gowori o raspadu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ex - RBD  :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: